Nástěnné

215 položek celkem
Nahoru
Další produkty

NÁSTĚNNÉ HODINY

Troufneme si tvrdit, že jsou součástí interiéru snad každé rodiny. A nejen rodiny, velmi oblíbeným doplňkem bývají také v kancelářích. A protože je nabídka nástěnných hodin opravdu hodně rozmanitá a víme, že vybrat nástěnné hodiny není jednoduchý úkol, hned na úvod jsme pro vás připravili článek, jak vybrat nástěnné hodiny, v němž přinášíme spoustu tipů a rad, které vám výběr nástěnných hodin zjednoduší.

Hodiny dnes nejsou pouze ukazatelem času, ale také designovým doplňkem vašeho interiéru. Nicméně čas je u hodin to nejdůležitější a pokud toužíte po opravdu přesném čase v kteroukoliv denní či noční hodinu, jsou pro vás tou nejlepší volbou nástěnné hodiny řízené rádiem. Pokud na přesnosti až tak nebazírujete a při odpočinku na své oblíbené sedačce nechcete být rušeni ani svými hodinami, určitě si vyberte hodiny s tichým chodem.

Asi nejčastěji pořizujeme hodiny do obýváku. Oblíbenou volbou jsou dřevěné hodiny, které vybíráme tak, aby nám ladily k nábytku v obýváku, nebo designové nástěnné hodiny, které se stanou dominantou místnosti. Takovou malou „stylovkou“ v obýváku mohou být kyvadlové hodiny (tzv. pendlovky). Kuchyně je další místností, která se jen stěží bez hodin obejde. Vášniví i sváteční kuchaři a kuchařky nedají dopustit na hodiny do kuchyně, protože potřebují neustále hlídat čas, když připravují oblíbený oběd nebo pečou zákusek. A pokud potřebují čas pohlídat opravdu přesně, dokonale jim poslouží minutky.

K velmi oblíbeným patří také digitální hodiny. S těmi se setkáváme hlavně v kancelářích, zasedacích místnostech nebo open office. Stejně jako klasické nástěnné hodiny i digitální hodiny můžeme koupit v různých velikostech. Malé digitální hodiny si pořídíme spíše do našich domovů. Naopak do kanceláří, obchodních nebo výrobních prostor se mnohem více hodí velké digitální hodiny, na které je dobře viděti i z větší dálky. U digitálních hodin se často setkáváme se zobrazením data a vnitřní teploty. Některé digitální hodiny mají možnost nastavit intenzitu jasu číslic, tak aby nás např. večer nerušily příliš jasným svitem.

Ale nemusíme shánět jen hodiny do interiéru, velmi oblíbené jsou také venkovní hodiny, ale hned v úvodu upozorníme na to, že by neměly být vystaveny přímému slunci, dešti či mrazu. Ideálním místem pro venkovní nástěnné hodiny jsou pergoly či kryté verandy. Malým unikátem jsou tzv. nalepovací hodiny. U těch můžete popustit uzdu své fantazii, užít si roli designéra a hodiny na stěnu nalepit dle vašich představ.

A ještě maličkost, abyste se na chod hodin mohli 100% spolehnout, nesmíte zapomenout na výměnu baterie, tu je vhodné provést 1x ročně.

 

Ani u nástěnných hodin jsme popisky „neobšlehli“ u konkurence, ale věnovali jsme jim náležitou péči. Věříme, že zodpoví všechny otázky, které vás při nákupu hodin na zeď napadnou. Další inspiraci můžete načerpat v článku, jak vybrat nástěnné hodiny a pokud vám nebude cokoliv jasné, můžete se nás zeptat každý den v týdnu včetně sobot a nedělí od 7 do 22 hodin. V případě, že hodiny na stěnu nebudou dle vašich představ, můžete je během 14 dní vyměnit, nebo vrátit.

Ekoligicky baleno
Klademe důraz na ekologii
baleno do zbytkových kartonů
Vlastní foto
Vlastní foto
fotíme vlastní fotky